Ucuz Web Site Yapan Firma

UCUZ WEB SİTE 

Sosyal medya, arama motoru, bilgi, teknoloji, pazarlama, alış veriş… Teknoloji çağında herkes bir tek tıkla her istediğine ulaşabiliyor. Hem de artık heryerden, elinde bir akıllı telefon olması yeterli. Almak isteyen, satmak isteyen, ismini duyurmak isteyen, takipçi edinmek isteyen aklınıza gelebilecek ya da gelemeyecek her türlü sunumun yapılabileceği sonsuz sosyal bir pazar yeri internet. Örneğin küçük çapta evinde üretim yapan bir ev hanımı yaptığı takı, örgü, elişi, elemeği ürününü bir şekilde bu pazarda sergilemek istiyor. Fakat bunu yapamıyor. Çünkü bir web sitesi sahibine kendisini ve ürünlerini kanıtlamak zorunda kalıyor. Web sitesi sahibinin koyduğu kurallara birebir uymak zorunda kalıyor. Bütün şartları yerine getirebilmeyi başarabilirse bu yeteneği ve azmi varsa ürününü satışa sunabiliyor. Oysa ki bu ev hanımı çok uygun fiyatla bir websitesi edinebilse; kendi hayalindeki sunum ve anlatım şekli ile insanlara sesini duyurabilir. Hatta dileyen herkes ucuz bir şekilde web sitesi edinebilse, her ucuz web sitesi, insanların hayalgücünü sergileyen büyük bir sergi alanı olabilir. Ürününü doğrudan pazarlayabilen  satıcı, ürünün üzerine eklediği, site sahibine ödemek zorunda olduğu komisyon rakamını fiyattan düşerek çok daha uygun fiyat ile satış yapabilecek, dolayısıyla daha fazla satış yapabilerek daha çok gelir elde edebilecektir.

Her insanın farklı bir bakış açısı vardır. Her insan ayrı bir hayal gücüne sahiptir. Kişilerin aklındaki fikirleri hayata geçirebilme imkanına sahip olması gereklidir. Kim bilir ne kadar özgün fikirler sadece sesini bir şekilde duyuramayan fikir sahipleri nedeni ile yok olup gitmiştir.

Her öğrenci, öğretmen, memur, zanaatkar, sanatçı, ev hanımı, dileyen herkes bir ucuz web sitesi sahibi olabilmeli ve bunu çok düşük bir ücret karşılığı yapabilmeli. Eğer böyle olabilseydi yeni yeni milyonlarca fikir ve şekilde ucuz web siteleri ortaya çıkardı. Tabi ki en başta bir bilgi kirliliği gibi görünsede, zamanla siteleri ziyaret eden insanların seçiciliği sayesinde herkesin kendine özel takip ettiği birkaç ucuz web sitesi daha olabilirdi. Evet belki zaten çok site mevcut, ama sonuçta internet sonsuz bir bilgi erişim sistemi. Daha fazla bilginin, aslında bakış açısının kimseye bir zararı olmaz, aksine oluşan rekabet ortamı sayesinde, zamanla çok daha kaliteli sunumlar yapılmak zorunda kalınır. Daha kaliteli olmak için daha çok eğitim ve araştırma yapmak toplum olarak kendimizi daha çok geliştirmemize neden olur. Her bireyi kendini geliştirmeye çalışan bir ülke ise büyük bir bilgi toplumu haline gelir.

Başka bir örnek kişi olarak amatör bir yazarı düşünelim. Bu amatör yazar belki de çok özgün daha önce benzeri yazılmamış romanlar veya hikayeler yazıyor olabilir. Fakat eserini ya bir yayınevine kabul ettirmek zorunda, ya da internette yazarlara sunum imkanı veren bazı sitelere başvurmak zorunda kalıyor. Oysa bu amatör yazar tıpkı bir email adresi edinir gibi bir ucuz web sitesi edinebilse; eserini sergilemek kaygısı yerine, yeni eserlerini nasıl geliştirebileceğini düşünebilir. Belki birazda para kazanmak için uğraşıyorsa yine internetin sunduğu reklam kazançları imkanı ile gelirini elde edebilir. Hatta eserini yayınlamak istediği fakat bir sürü başvuru ve prosedür sebebi ile ulaşamadığı yayınevleri kendisine ulaşabilir. Okuyucuların ise merak ile beklediği pek çok eser ortaya çıkabilir.

Bugüne kadar insanlara faydalı olan her icad, her üretim, her oluşum başlangıçta sadece bir fikirdi. Bu düşüncelerini hayata geçirebilen insanlar sayesinde günümüzde pekçok kişi rahat bir hayat sürebilmekte. İnternet de başlangıçta bir fikirdi şimdi ise, bütün dünyanın erişebildiği bir sistem haline geldi. Dedelerimizin, ninelerimizin hayal dahi edemeyecekleri bir teknolojik gelişim sayesinde dünyadaki herkes bir şekilde birbirine ulaşabilir bir hale gelmiştir.

Herkesin uygun fiyata bir ucuz web  sitesi sahibi olması da bizi hayal bile edemeyeceğimiz yeni gelişmelere kavuşturacaktır. Her yeni web sitesi bir yeni fikir, her yeni fikir, bir başka fikir ve sonuçta sonsuz bir gelişim ve etkileşim süreci birbirini takip edecektir.

Firmalar ve Kişisel kullanım için Ucuz Web Sitesi Tasarımı

Sadece yeni fikir ve buluşlarla da kalmayacaktır gelişim… İnsanlar daha önce yaşadığı, edindiği hayat tecrübelerini de birbirleri ile paylaşacak, paylaşılan bu tecrübeden birileri ders çıkaracak ve benzer bir durumda ne yapması gerektiği hakkında bilgi sahibi olarak daha akıllıca hareket edebilecek. Sonuçta sadece bir kişi bile  olsa, bir insana faydamız olmuş olabilecek. Herkes hem kendisini hem ucuz  web sitesini geliştirerek bir şekilde öne çıkmaya  çalışacaktır. Arada mutlaka çürük elma diye tabir edebileceğimiz zayıflıkta  siteler de ortaya çıkacaktır. Kötü niyetli kişiler de bir şekilde bu platformda yerlerini almaya çalışacaklardır. Fakat biraz dikkatli olmamız sayesinde bu kişilerin amaçlarına ulaşmamalarını sağlayabiliriz.  Hep daha iyiye, hep daha yeniye hep birlikte ulaşabiliriz.

Sadece bir ucuz web sitesini uygun fiyata edinebilmek birey olarak bir kişiye fayda ediyor gibi görünse de aslında bireyden topluma  olumlu yönde  fayda edecektir. Birey olarak kendisini geliştiren  şahıs, özgüveni artarak yeni  oluşumlar ortaya  çıkarabilecektir. Her birey geliştikçe ortaya, birbirinden olumlu yönde etkilenmiş ve kendisini geliştirmiş bir toplum ortaya çıkacaktır.

Ucuz Web Sitesi Kullanım alanları

Her alanda insanların en çok ihtiyaç  duyduğu gereksinim ; doğru ve gerçek bilgidir. Bilgiye reçel veya yemek yaparken ihtiyaç duyabileceğimiz gibi ders çalışırken, seyahat ederken , spor yaparken , yazı yazarken  kısacası hayatta karşımıza çıkabilecek her alanda ihtiyaç duyarız. Bir ucuz web sitesi   sahibi olduğunda bugüne kadar yaptığı reçellerin veya tarhanaların nasıl yapıldığını bize aktaran maharetli kişiler sayesinde bu  tarifler tarihin içinde bir sır olarak yok olup gitmek yerine nesilden nesile sağlıklı beslenme geleneğimiz aktarılabilmiş olacaktır. Atalarımızdan bizlere ulaşamayan, unutulup giden pekçok kıymetli bilgi gibi yokolup gitmeyecektir. Tabi ki  bu sadece gıda alanında verilen bir örnektir. Hayatın her  alanında  benzer örnekler verilebilir. Bütün bu olumlu gelişmeler kişilerin üzerinde bulunan tembellikten kurtulmalarına yardımcı olabilir. Nasıl olsa birileri bu işleri yapıyor düşüncesi zamanla yerini ben ne yapabilirime dönüştürebilir ve çalışan ve üreten bireylerin sayısı büyük bir artış gösterebilir. Sadece tüketim düşünen bir toplum yerine,çalışan üreten yeni nesiller kazanılabilir. Daha çok üreten kişiler ev ekonomilerine katkıda bulunacağı gibi, ödedikleri vergiler  ile ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır. Çalışmak insanlara psikolojik yönden de olumlu katkı sağlayacaktır. Bütün gününü boş geçiren ve bu sebepten maddi sıkıntı içinde olan kişi, çalışıp kazandıkça kendisini daha iyi hissedecektir. Günümüzde çığ gibi büyüyen depresyon hastalığının da  bir nebze önüne geçmiş olunabilecektir. Kişi içinde bulunduğu bir işe yaramıyorum duygusundan kurtulup, çalışıp üretme gayreti içinde olacaktır. Olumsuz düşünceler,  yerini olumlu gelişmelere  bırakacaktır. Özellikle de çocukların büyükleri her konuda örnek aldıklarını düşünürsek; çalışan, üreten bir aile ortamında sağlıklı ve mutlu yetişebileceklerini öngörebiliriz. Günümüzde her türlü imkana sahip çocuklarımızın kendileri  de bir şeyler tasarlayabileceği  ve üretebilceği fikri ile büyümelerini sağlayabiliriz. Böylece bilgisayar başında boş geçirilen vakitlerini daha faydalı işlere ayırmalarını , bilinçli internet kullanıcısı  olmalarını öğretebiliriz.

                   

İnsan neden uygun fiyat web sitesi sahibi olmak ister ?

Öncelikle fiyat dünya üzerinde ucuz olan herşey daha çok talep görür.Uygun olan malın daha çok satılacağı talep göreceği düşünülür.Ama uygun demek kaliteli anlamına gelmiyor.Yani uygunsa belki kaliteli olmayabilir yada olabilirde ticaret kavramında sürümden kazanmak diye bi kavram var,uygun olan web sitesi talep görmesi ilerleyen dünyada kâr amacı olması için çok güzel ticari hamledir;

      Uygun fiyata web sitesi sahibi olmak globalleşen dünyada internetin bu kadar hayatımıza girmesinden her insanın sahip olmak isteyeceği bir şey olabilir.Pahalı bir web sitesinin üzerinden yapacacağı işlemler satacağa mallar daha pahalı bir şekilde nihai kullanıcıları web sitesinin pahalı olacağından dolayı nihai kullanıcıları fiyat farkı yansıtılır ama aynı şekilde uygun web sitesi nihai kullacıları daha makul fiyata müşterileri ulaştırılır; ve doğal olarak müşterilerde uygun fiyata mallarını ve/veya işlemleri halletmiş olur kendileri kârlı hissederler. Aslında. Herkes kendi parasına göre bir kalitedeki malı alır ihtiyacını giderir.parası az olan ucuzunu arar oysa ucuz diye satılan malın pahalı mala göre değişik özelliklere sahip olduğunu unutmamak gerekir

 Kısacası Uygun web sitesi ile pahalı web sitesi arasındaki farklar her zaman insanlık uygun olan malı veya işlemi şeçmesinin sebepi kendi kârını düşünmesidir.Yapılan bir işten kâr edilmezse insanlar kendilerini doğal olarak zararda hisseder bu yüzyıllardır süre gelen bir ticaret anlaşıyışıdır. Öyle olması da gerekiyor. Dünya var olduğundan bu yana ticaret kavramı hayatımızın bir geçim aracı olduğunu hissettiğimizden itibaren kâr amacımız olması  lazım ve olmalı da çünkü. Yaptığımız kârın hayat mücadelemizi dahada kolaylaştırdığının farkındayız    Yapılan birçok örnek var aslında insanlar genelde olan parasına göre ucuzluk kavramı vardır.kısaca paranız varsa size göre çoğu mal işlem uygunluk gösterebilir,yoksa zaten uygunluk arayışına girmemiz çok normal..

Sonuç olarak; ister bir ev hanımı, ister bir koltuk döşeme ustası, bir ressam , bir mühendis ne olursak olalım, kendimizi ifade edebilmek adına bir ucuz  web sitesine ihtiyaç duyarız. Ve başlangıçta bu iş için ayırabileceğimiz bütçe çok kısıtlı olduğundan, mümkün olan en uygun fiyattan bu siteye sahip olmak isteriz ki; insanlara sesimizi duyurabilelim.

Add your comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir